دریاچه الیمالات تفرجگاهی فوق العاده

0

دریاچه الیمالات در استان مازندران جای فوق العاده زیباییه و پیشنهاد میشه که حداقل برای بازدید از این دریاچه یک نصفه روز رو زمان صرف کنین…

دریاچه الیمالات

دریاچه الیمالات در جنگلی قرار گرفته که هر دو زیبایی فوق العاده ای دارن، اما دلیل اصلی ورود گردشگران و بازدید کنندگان از این منطقه، دریاچه الیمالات هستش که همیشه افراد زیادی رو به این منطقه میکشونه و بیشتر این گردشگران افرادی هستن که علاقمند به طبیعت و آرامش اند و گروهی هم به دنبال عکاسی هستند.

دریاچه الیمالات نور

البته برای سرگرمی هم خوبه بدونین قایق های پدالی هم در این دریاچه هستند و میتونین اجاره کنین و عکاسی و طبیعت گردی رو از داخل دریاچه ادامه بدین.

دریاچه الیمالات قایق

این دریاچه از لحاظ ظاهری، شکلی به خودش گرفته که انگار جنگل رو در آغوش خودش گرفته و نمایی فوق العاده داره.

دریاچه الیمالات چمستان

بهترین زمان بازدید از دریاچه الیمالات فصل بهاره و ما بازدید از این دریاچه رو توی روزهای تعطیل بهتون پیشنهاد نمیکنیم چون شلوغه و حتی المقدور در روزهای وسط هفته به این دریاچه برید.

دریاچه الیمالات نور

از لحاظ مسیری این دریاچه در جاده ی نور_چمستان قرار داره که در استان مازندران به حساب میاد.

دریاچه الیمالات مازندران

زمانی که ماشین رو پارک میکنین و در حد 3 تا 4 دقیقه پیادروی میرسین به جایی که دریاچه در پایین شما قرار داره و بعد از عبور از یک پل زیبا به محوطه ی دریاچه خواهید رسید.

دریاچه الیمالات ماهیگیری

این دریاچه برای کمپینگ و برپایی چادر و اقامت شبانه هم مناسبه و این امکان به گردشگران داده شده و بقیه ی امکانات رفاهی مثل آلاچیق و رستوران و سوپر مارکت و سوئیت و امکانات ماهیگیری هم در این دریاچه ایجاد شده و میتونین از رفتن به این دریاچه لذت ببرین.

مسیر دسترسی به دریاچه الیمالات

دریاچه الیمالات همونطور که اشاره کردیم در جاده ی نور-چمستان قرار داره و از طرف شهر نور حدود 10 کیلومتر راه به یک فرعی میرسین که روستای کارگر کلا در اونجا قرار داره و پس از طی مسافت 3 کیلومتری میرسین به دریاچه. از تهران هم اگه از جاده ی هراز برید 221 کیلومتر راهه.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

من یک گردشگر ایرانی هستم و عاشق هیجان !!!

ارسال یک پاسخ